warsztaty

Warsztaty dla naszych Słuchaczy

Akademia Liderów w ramach swojej działalności zajmuje się organizacją warsztatów psychologicznych.

Warsztaty to zazwyczaj trzydniowe spotkania grupowe, których celem jest rozwój osobisty. Poprzez dyskusje, ćwiczenia czy wspólne inscenizacje uczestnicy zdobywają nową wiedzę o sobie, swojej podświadomości oraz programach w niej zawartych.

Program warsztatów psychologicznych opierany jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez naszych trenerów.

Akademia Liderów prowadzi warsztaty m.in. z zakresu:

w rodzice w partnerskie w dziecko w kobiecosc w prosperita

 

Drodzy Słuchacze Akademii Liderów!

Chcę Wam przekazać kilka słów o warsztatach organizowanych przez naszą szkołę ... Nauka na zajęciach jest potrzebna do nabycia świadomości co i jak możemy zmieniać. Jednak dopiero na warsztatach jest możliwość przepracowania tego w praktyce, ja osobiście przekonałam się jak ogromną siłę ma grupa, ćwiczenia i pomoc terapeutyczna Eli. Jest to coś niesamowitego czego nie umiem Wam przekazać słowami...

Doskonały sposób na przerobienie tych starych spraw i przekonań, które przeszkadzają nam w dalszym rozwoju. Na praktyczne wprowadzenie wiedzy szkolnej i na upragnione zmiany w swoim życiu. Na prawdziwe zrozumienie tych wszystkich informacji i nowych dobrych przekonań, których uczymy się na zajęciach i na nabycie praktycznych umiejętności wprowadzania ich w życie.

Ja osobiście brałam udział na razie w warsztatach „Uzdrawianie relacji z rodzicami” i „Tworzenie udanych relacji partnerskich” i zamierzam barć udział w każdych następnych ponieważ czuję jak zmieniam siebie i swoje życie na lepsze... Moim zdaniem inwestycja w siebie i swój rozwój to najlepsza inwestycja jaką możemy zrobić w życiu...

Zachęcam gorąco! Spróbujcie a sami zobaczycie, że to DZIAŁA !!!

Życzę Wam i sobie sukcesów, wytrwałości i radości z pozytywnych zmian!

Monika


Witajcie

Te warsztaty to silna praca nad sobą, konfrontacja ze swoją podświadomością - emocjami, przekonaniami, decyzjami. Warsztaty są intensywne, ale i ciekawe. Każde z nich były krokiem milowym w moim rozwoju.

Polecam każdemu kto naprawdę chce zmienić swoje życie.To były jedne z najlepszych warsztatów rozwojowych, w jakich uczestniczyłam.

Pozdrawiam, Ewa


Wrażenia i opinie o warsztatach od uczestników:

 • Zaakceptowałam fakty, których nie mogę zmienić i jest mi z tym lepiej i spokojniej. Takie warsztaty są podstawą pracy nad sobą i zmianą swojego życia. Naprawdę warto to przeżyć.
 • Warsztaty są naprawdę pomocne i wiele uświadamiają. Pomagają pozbyć się lęków z dzieciństwa i pomagają w wybaczeniu.
 • To szansa na spojrzenie z innej perspektywy na sytuacje, które mi jak dziecku wydawały się bardzo ciężkie.
 • Warsztaty są jak operacja na żywym organizmie, a Ty sama decydujesz czy pozwolisz na usuwanie starych, niekorzystnych programów i zrobisz miejsce na nowe. Każdy rodzaj pracy nad sobą, gdy poruszasz swoje emocje to krok do lepszego samopoczucia i zdrowienia.
 • Bardzo polecam. Warto wziąć udział w warsztatach, wiele spraw można sobie uświadomić, wiele problemów wypływa na powierzchnię, co zmienia istotę spostrzegania i odczuwania. Myślę, że nie tylko u mnie zmienia się stosunek do płci i życia.
 • Jest to po prostu bardzo dobry sposób, by siebie uzdrowić i mieć szczęśliwe życie.
 • Jeśli chcesz polepszyć swoje życie, a obawiasz się zmian to udział w warsztatach pomoże Ci zobaczyć jak przeszłość wpływa na Twoje życie i zrozumieć co robić dalej.
 • Po warsztatach czuję się wolna, rozluźniona i nie blokują mnie stare schematy.
 • Nie zastanawiaj się ani chwili. Jeśli chcesz być szczęśliwy zacznij pracować nad sobą od dziś.
 • Warto zmierzyć się ze swoim strachem.
 • Nie czekaj!

Polecamy! Słuchacze Akademii


Czytaj więcej...